אנו, בחברת DecoTech, ערוכים ומוכנים לספק מענה לסוגים שונים של פרויקטים. אנו מספקים מענה מקצועי, איכותי ורציני בפרויקטים מול לקוחות פרטיים, מול לקוחות עסקיים ומסחריים, אדריכלים או מעצבים. איזה פרויקט דרוש לכם? עיצוב והתקנה מיסתורים לבניין? התקנת מחיצות לכל מטרה? התקנה של פתרונות הצללה ייחודיים? ואולי אתם מחפשים עיצוב, ייצור והתקנה של שערי כניסה או גדרות? פרויקט התקנת קירות מסך? גדרות מיוחדות ויפהפיות? נשמר לעזור, לתכנן, לקדם, להתקין אלמנטים מגוונים, בדיוק כפי הדרוש לכם. אנו עוסקים בעיצוב מדויק, טכניקות חיתוך וצריבות לייזר, CNC. בפרויקטים שלנו אנו ערוכים לשלב מגוון חומרים – בין אם פלדה ובין אם פלסטיק, בין אם ברונזה, עץ או פולימרים פלסטיים.

על ידי התקנה של מחיצות באזורים המוגדרים מראש ניתן להשיג מגוון מטרות. מחיצות יכולות לאפשר סידור ייחודי של חלל הפנים של בית וכמובן גם של משרד. מחיצה יכולה לייצר הפרדה קונספטואלית בין אזורים שונים, היא...

 מעקות מעוצבים לאנשים שמבינים

בעיצובים רבים אנו מוצאים לנכון לשלב תאורה פנימית לצורך הדגשה והבלטה של העיצוב בחיתוך Cut-out המשדר יוקרה וייחודיות.

דקוטק מתמחה בייצור שילוט במגוון רחב של חומרי גלם כגון: פלדה, מתכות שונות, עץ, פרספקס ועוד. אנו רואים בשילוט כאלמנט מייצג המהווה את חזון הלקוח.

דקוטק מציעה מגוון עיצובים דקורטיביים לפתחי מיזוג ואוויר חוזר באמצעות עיצובים ייחודיים וחדשנים המשדרגים את מראה פתחי האוורור הקיימים.

צפו בסרטון התדמית שלנו

נגן וידאו

אדריכל? מעצב?

יש לכם פרויקט מכל סוג שבו דרוש לכם שיתוף פעולה לאורך כל הדרך? אנו מתמחים בפתרונות ואלמנטים דקורטיביים. אנו מספקים שערי כניסה, קירות מסך לבניינים, מחיצות. אנו מספקים חיפויים, פתרונות הצללה, מיסתורים לדודי שמש, כביסה או מזגנים, משרביות ועוד. ברשותנו צוות אנשי מקצוע מנוסים, מקצועיים מכווני לקוח.

icon_architects.svg

החתירה שלנו

לעשות שימוש במיטב הטכנולוגיות ובמיטב חומרי הגלם מחד, ולקיים תקשורת פתוחה ומקדמת עם אנשי המקצועי מאידך. ביכולתנו ללוות פרויקטים שונים, לרבות פרויקטים מורכבים, בהתאם ללוחות זמנים נתונים. ביכולתנו להבטיח ליווי מלא, במגוון פרויקטים, החל מתכנון, דרך העיצוב, ההתקנה וביקורת האיכות.

icon_supervisors.svg

מקצועיות

מחפשים שילוב בין טכנולוגיות חדשניות, מענה אנושי ומקצועי ועמידה בלוחות זמנים? מחפשים מומחים בעבודות חיתוך מורכבות, צריבה בלייזר, פרויקטים של CNC? אנו עומדים תמיד לרשותכם. מאילו חומרים בנוי החזון שלכם? של לקוחותיכם? זקוקים לפתרונות פלדה או אלומיניום? בחזון שלכם מצויים ברונזה או פלדת קורטן? שילובי עץ ואולי פתרונות פלסטיק? אנו נשתף אתכם פעולה לאורך הדרך, בהקשבה, במיומנות, תוך היענות ורצון טוב וכמובן – מקצועיות.


מבין לקוחותינו

© כל הזכויות שמורות ל-DECOTECH - דקוטק | Design.Code.Honor by benjo.co.il